Услуги - 569824-2018
България-София: Продажба на пътнически билети, резервации за настаняване и туристически пакети
2018/S 247-569824
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Осигуряване на самолетни билети и хотелско настаняване в страната и чужбина за нуждите на Регионалния център за опазване на нематериалното културно наследство в Югоизточна Европа под егидата на Юнеско
II.1.2)Основен CPV код
63512000 Продажба на пътнически билети, резервации за настаняване и туристически пакети
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка е „Осигуряване на самолетни билети и хотелско настаняване в страната и чужбина за нуждите на „Регионалния център за опазване на нематериалното културно наследство в Югоизточна Европа под егидата на Юнеско“.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 200 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: