Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Служби за подкрепа на чиракуването
Референтен номер: EMPL/2022/OP/0016
II.1.2)Основен CPV код79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.1.4)Кратко описание:
Целта на поръчката е да се осигурят услуги за продължаване на услугите в подкрепа на чиракуването за януари 2023 г. Целта на услугите за подкрепа на чиракуването остава да допринесат към цялостното изпълнение, разработването и осъществяването на дейностите на Европейския алианс за професионална подготовка (например управление и мониторинг на обещанията и ангажиментите, управление и привеждане в съответствие с по-удобен център за познания относно стажовете заинтересованите страни в областта на професионалната подготовка, организиране на събития на EAfA и др.).
Раздел VІ: Допълнителна информация
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Apprenticeship Support Services
Reference number: EMPL/2022/OP/0016
II.1.2)Main CPV code79411000 General management consultancy services
II.1.4)Short description:
The objective of the contract is to procure services for the continuation of the apprenticeship support services as of January 2023. The objective of the apprenticeship support services remains to contribute to the overall performance, development and implementation of the activities of the European Alliance for Apprenticeships (e.g. managing and monitoring pledges and commitments, managing and making more user friendly the knowledge hub on apprenticeships, organising EAfA stakeholder events etc.).
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi wspierające przyuczanie do zawodu
Numer referencyjny: EMPL/2022/OP/0016
II.1.2)Główny kod CPV79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Celem zamówienia jest zapewnienie usług na potrzeby kontynuacji usług wsparcia przyuczania do zawodu od stycznia 2023 r. Celem usług wsparcia przyuczania do zawodu jest przyczynienie się do ogólnych wyników, opracowanie i realizacja działań Europejskiego Sojuszu na rzecz Przyuczania (np. zobowiązania dotyczące zarządzania i monitorowania, zarządzanie centrum wiedzy na temat przyuczania do zawodu, organizacja wydarzeń z udziałem zainteresowanych stron w ramach Europejskiego Sojuszu na rzecz Przyuczania itp.) oraz uczynienie go bardziej przyjaznym dla użytkownika.