Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Поддръжка и калибриране на оборудване JRC VELA2
Референтен номер: JRC/IPR/2021/OP/0007
II.1.2)Основен CPV код50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
II.1.4)Кратко описание:
Услуги по профилактична и ремонтна поддръжка и калибриране за оборудването на JRC VELA2 (тестване на емисии на превозни средства): оборудване за измерване на емисии и динамометър за шаси
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Оборудване за измерване на емисиите на VELA
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
50433000 Услуги по калибриране
73200000 Консултантски услуги, свързани с научни изследвания и експериментални разработки
50800000 Различни услуги по ремонт и поддържане
50324200 Услуги по профилактично поддържане на персонални компютри
50410000 Услуги по ремонт и поддържане на уреди и апарати за измерване, проверка и изпитване
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Оборудване за измерване на емисиите на съоръжението VELA 2.
Шаси-динамометър на VELA 2
Обособена позиция №: 2
Шаси-динамометър на съоръжението VELA 2.
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wartung und Kalibrierung der Ausrüstung JRC VELA2
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/IPR/2021/OP/0007
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Präventive und korrektive Wartungs- und Kalibrierungsdienstleistungen für die Ausrüstung der JRC VELA2 (Fahrzeugemissionsprüfanlage): Emissionsmessausrüstung und den Rollenprüfstand
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Emissionsmessgeräte der VELA
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
50433000 Eichdienstleistungen
73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
50324200 Vorbeugende Wartung
50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Emissionsmessgeräte der Anlage VELA 2.
Rollenprüfstand der VELA 2
Los-Nr.: 2
Rollenprüfstand der Anlage VELA 2.