II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārtikas produktu piegāde SIA “Rehabilitācijas centrs “Līgatne””
Atsauces numurs: RCL 2020/4k
II.1.2)Galvenās CPV kods15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.1.4)Īss apraksts:
Pārtikas produktu piegāde saskaņā ar atklāta konkursa nolikumu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 7
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Gaļa un gaļas izstrādājumi
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 2
Maize un svaigi cepti mīklas izstrādājumi
Daļas numurs: 3
Svaigi sezonas dārzeņi, augļi, ogas un saistītie produkti
Daļas numurs: 4
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 5
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 6
Bakaleja un citi produkti
Daļas numurs: 7