Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на централно управление и 28-те териториални поделения на НОИ
Референтен номер: 29-2020-1016-40-698
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва периодични доставки на канцеларски материали за нуждите на ЦУ и ТП на НОИ по условията на рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката включва доставка на канцеларски материали за нуждите на ЦУ и ТП на НОИ на основание сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. за срок от 2 (две години), но не по-късно от 2.06.2022 г.