България-София: Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
2020/S 245-607203
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
ОП № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на поръчката е доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“ съгласно техническата спецификация на артикулите.