Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 611753-2020
България-София: Мебелировка
2020/S 247-611753
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ)
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ), както следва:
— (ОМБ 6) бюро, плот ПДЧ мин. 25 мм, корпус ПДЧ мин. 18 мм, стъпки за предпазване от надраскване на подовите настилки, размери: 120/70/75 см ± 10 % — 2 бр.,
— (ОМБ14) гардероб с 1 врата, с рафт и лост, без заключване, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 55/45/180 см ± 10 % — 1 бр.,
— (ОМБ24) библиотека с 5 рафта, отворена средна част, горна и долна част с врати, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 80/40/200 см ± 10 % — 1 бр.,
— (ОМБ39) контейнер за бюро с 3 чекмеджета, със заключване, на колела, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 45/45/55 см ± 10 % — 60 бр.,
— (ОМБ66) стол директорски, тапицерия екокожа, с амортисьор, пoдлакътници, мeтaлни, c кoжeни пaдoвe, метална основа на кръстачката, кopигиpaнe нa виcoчинaтa нa ceдeнe, люлeeщa фyнкция, колела, товароносимост: до 130 кг — 4 бр.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
(ОМБ 6) Бюро, плот ПДЧ мин. 25 мм, корпус ПДЧ мин. 18 мм, стъпки за предпазване от надраскване на подовите настилки, размери: 120/70/75 см ± 10 % — 2 бр.
(ОМБ14) Гардероб с 1 врата, с рафт и лост, без заключване, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 55/45/180 см ± 10 % — 1 бр.
(ОМБ24) Библиотека с 5 рафта, отворена средна част, горна и долна част с врати, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 80/40/200 см ± 10 % — 1 бр.
(ОМБ39) Контейнер за бюро с 3 чекмеджета, със заключване, на колела, ПДЧ мин. 18 мм, размери: 45/45/55 см ± 10 % — 60 бр.
(ОМБ66) Стол директорски, тапицерия екокожа, с амортисьор, пoдлакътници, мeтaлни, c кoжeни пaдoвe, метална основа на кръстачката, кopигиpaнe нa виcoчинaтa нa ceдeнe, люлeeщa фyнкция, колела, товароносимост: до 130 кг — 4 бр.