Palvelut - 618710-2021
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2021/S 235-618710
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
KAIMAAKK tilausajot 6.9.2021 ja 10.9.2021. Diaarit 4676 4677
Viitenumero: 4676 4677
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: