Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Teenused - 635403-2022
Küpros-Nikosia: Valve- ja vastuvõtuteenused
2022/S 221-635403
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Valve- ja vastuvõtuteenused
Viitenumber: COMM/NIC/2022/RP/0090
II.1.2)CPV põhikood
79710000 Turvateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Turveteenuste leping, mis katab meie vajadused valve- ja vastuvõtuteenuste osas. Vt täpsemat teavet pakkumisdokumentidest.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
79992000 Vastuvõtuteenused
79713000 Valveteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Valve- ja vastuvõtuteenused.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apsardzes un reģistratūras pakalpojumi
Atsauces numurs: COMM/NIC/2022/RP/0090
II.1.2)Galvenās CPV kods79710000 Apsardzes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Apsardzes līgums, kas aptver mūsu vajadzības apsardzes un reģistratūras pakalpojumu jomā. Sīkāku informāciju lūdzam skatīt konkursa dokumentos.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79710000 Apsardzes pakalpojumi
79992000 Reģistrācijas pakalpojumi
79713000 Apsargu pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Apsardzes un reģistratūras pakalpojumi.