Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставкa на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор”
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
"Доставка на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор", процедурата е проведена на основание чл. 82, ал.3 и ал.4 от ЗОП и е във връзка със сключено Рамково споразумение № СПОР-5/02.06.2020 г. на Министерство на финансите
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
"Доставка на канцеларски материали за нуждите на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор. Процедурата се провежда въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-5/02.06.2020 г. на Министерство на финансите.