Iirimaa-Grange: Raamleping keeleõppeteenuste osutamiseks Euroopa Komisjonile Iirimaal, Meathi krahvkonnas, Dunsanys, Grange‘is.
2021/S 244-642383
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Raamleping keeleõppeteenuste osutamiseks Euroopa Komisjonile Iirimaal, Meathi krahvkonnas, Dunsanys, Grange‘is.
Viitenumber: SANTE/GRA/2021/OP/0010
II.1.2)CPV põhikood80580000 Keelekursuste korraldamine
II.1.4)Lühikirjeldus:
Keeleõpe Euroopa Komisjoni töötajatele Iirimaal Meathi krahvkonnas, Dunsanys, Grange'is
Vahetu juhendamisega nelja Euroopa Liidu ametliku keele – prantsuse, saksa, hispaania ja inglise – keelekursused keelt emakeelena kõnelevate õpetajate isiklikul juhendamisel komisjoni ruumides ja valikuvõimalusena ka virtuaalsetes klassides.
Iga keelt tuleb õpetada kuni 12 erineval tasemel (A1–C2) Euroopa Nõukogu Euroopa keeleõppe raamdokumendi (Common European Framework of Reference for Languages (CEFR)) alusel.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 500 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)80580000 Keelekursuste korraldamine
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Irlande-Grange: Contrat-cadre relatif à des services de formation en langues en faveur de la Commission européenne basés à Grange, Dunsany, comté de Meath, Irlande
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à des services de formation en langues en faveur de la Commission européenne basés à Grange, Dunsany, comté de Meath, Irlande
Numéro de référence: SANTE/GRA/2021/OP/0010
II.1.2)Code CPV principal80580000 Fourniture de cours de langues
II.1.4)Description succincte:
Formation linguistique en faveur du personnel de la Commission européenne basé à Grange, Dunsany, comté de Meath, Irlande.
Enseignement de cours de langue en face à face dans quatre langues officielles de l’Union européenne - le français, l’allemand, l’espagnol et l’anglais - par des enseignants de langue maternelle en personne dans les locaux de la Commission, ainsi qu’une option de cours virtuels.
Chaque langue sera enseignée à un maximum de 12 niveaux différents (A1 à C2), sur la base du cadre européen commun de référence pour les langues (CECR) du Conseil de l’Europe.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 500 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)80580000 Fourniture de cours de langues
II.2.4)Description des prestations:
Contrat-cadre relatif à des services de formation en langues en faveur de la Commission européenne basés à Grange, Dunsany, comté de Meath, Irlande.