Teade muudatuste või lisateabe kohta
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija/võrgustiku sektori hankija
II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused
Viitenumber: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Nullsaaste perspektiivis õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamise, rakendamise ja edasiarendamise tugi. See sisaldab kehtiva ja tulevase poliitika hindamist ning juhtimisvariantide määratlemist Euroopa, riiklikul, piirkondlikul või kohalikul tasandil, k.a nende tõhususe, tulude ja kulude ning rakendamismeetmete hindamist mitmesuguseid õigusakte ja mittejuriidilisi vahendeid kasutades.
VI osa: Lisateave