Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: KS 2022/01519
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4)Kort beskrivning:
Upphandlingen avser profilprodukter för successiva avrop under avtalstiden. Upphandlingen genomförs som en samordnad upphandling mellan Östra Göinge kommun, Osby kommun, Bromölla kommun, Hörby kommun och Höörs kommun, där Östra Göinge agerar som Inköpscentral enligt LOU för samtliga kommuner och bolag.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: