Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
E45 GC-väg Hallviken samt Hammerdal, Planläggningsprocess
Referensnummer: KOM-407642
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79720000 Utredning
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79720000 Utredning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: