Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставки на лекарствени продукти и медицински изделия за диализа.
II.1.2)Основен CPV код33181500 Консумативи, свързани с бъбречната дейност
II.1.4)Кратко описание:
Периодични доставки на лекарствени продукти и медицински изделия, съгласно прогнозно-количествена спецификация и технически изисквания, приложени в документацията за участие.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 446 740.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за максимален брой обособени позиции: 15
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Лекарствени продукти за диализа
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Лекарствени продукти и консумативи за перитонеална диализа
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33181500 Консумативи, свързани с бъбречната дейност
33692800 Разтвори за диализа
Солеви разтвори за диализа
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33692800 Разтвори за диализа
Хемодиализатори, стерилизирани с пара — съвместими с апарат АК 96
Обособена позиция №: 4
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33181200 Филтри за диализа
Пункционни игли за АВ фистула и протеза
Обособена позиция №: 7
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33141320 Игли за медицинска употреба
Венозни катетри за временен съдов достъп
Обособена позиция №: 8
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33141200 Катетри
Венозни катетри за дълготраен съдов достъп
Обособена позиция №: 9
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 10
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 11
Консумативи за водопочистваща система Gambro CPW 62
Обособена позиция №: 12
Консумативи за бъбречна диализа
Обособена позиция №: 13
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 14
Сух бикарбонат за хемодиализа
Обособена позиция №: 15