Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 70182-2019
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2019/S 031-070182
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Дирекция за национален строителен контрол в гр. София
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на поръчката са услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Дирекция за национален строителен контрол в гр. София въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.