Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 72918-2017
България-София: Услуги по пренос на данни и съобщения
2017/S 040-072918
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Осигуряване на комуникационна свързаност (IP VPN) за нуждите на Агенция по вписванията.
Референтен номер: 92-03-1/2017
II.1.2)Основен CPV код
64210000 Услуги по пренос на данни и съобщения
II.1.4)Кратко описание:
Предоставяне на комуникационна услуга чрез пренос на данни от различен характер и предназначение, между географски отдалечени точки (VPN точки намиращи се в офисни помещения на възложителя), намиращи се в 1 или различни населени места на територията на Република България, чрез маршрутизиране с минимално забавяне в рамките на единна мрежа, използваща протоколите за пренос на данни въз основа IP VPN мрежа. Преместване на съществуващи VPN точки, откриване на нови, закриване.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 379 680.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предоставяне на комуникационна услуга чрез пренос на данни от различен характер и предназначение, между географски отдалечени точки (VPN точки намиращи се в офисни помещения на възложителя), намиращи се в 1 или различни населени места на територията на Република България, чрез маршрутизиране с минимално забавяне в рамките на единна мрежа, използваща протоколите за пренос на данни въз основа IP VPN мрежа.