Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лек автомобил с товарен отсек — втора употреба, за нуждите на ДСП към Община Мездра
II.1.2)Основен CPV код34100000 Моторни превозни средства
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на един брой лек автомобил с товарен отсек — втора употреба, за нуждите на Домашен социален патронаж към Община Мездра.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 6 666.67 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34100000 Моторни превозни средства
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на един брой лек автомобил с товарен отсек — втора употреба, за нуждите на ДСП към Община Мездра.