Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на икономиката“
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на икономиката.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерство на икономиката.