Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Образователна кампания по теми, свързани с ЕС, PO/2016-03/BUC.
Референтен номер: PO/2016-03/BUC.
II.1.2)Основен CPV код80000000 Образователни и учебно-тренировъчни услуги
II.1.4)Кратко описание:
Настоящият търг има за цел да се осигури набор от дейности, които да дадат възможност на учениците в Румъния да разберат повече за Европейския съюз, неговата история, политики и най-новите разработки в областта на европейските въпроси. Кампанията ще се състои главно от 4 набора от дейности:
— състезание Евро викторина,
— кампания и състезание за европейски ръководител,
— разработване и поддръжка на платформа за онлайн участие,
— посещения и дебати в училище.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 280 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Подробностите са на разположение в тръжните спецификации.