Europese Commissie, Gemeenschappelijk Centrum voor onderzoek, directoraat Resources, Resource Management Unit — Petten, postbus 2, 1755 LE Petten, NEDERLAND. Contactpersoon: L. Vuskovic, Resource Management Unit — Petten. Fax +31 224565607. E-mail: jrc-ptt-procurement@ec.europa.eu
In plaats van
Fornituri - 83763-2017
Uri l-lista b'inqas dettalji
in-Netherlands-Petten: Kuntratt dirett ta' provvisti biex tinbidel is-sistema tal-kmamar tal-kaldaruni għall-faċilitajiet taċ-'Ċelluli tal-Fjuwil' u tal-kamra tal-immuntar fil-Binja 310 tal-JRC f'Petten
2017/S 046-083763
Tiswija
(Is-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea, tal-1.3.2017, 2017/S 042-076204)
Il-Kummissjoni Ewropea, Gemeenschappelijk Centrum voor onderzoek, directoraat Resources, Resource Management Unit — Petten, postbus 2, 1755 LE Petten, IN-NETHERLANDS. Il-persuna li tista' tikkuntattja: L. Vuskovic, It-Taqsima tal-Immaniġġjar tar-Riżorsi — Petten. Faks +31 224565607. Email: jrc-ptt-procurement@ec.europa.eu