Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Борсова сделка с продавач на горива (бензин, дизелово гориво и газ пропан бутан) за зареждане на моторни превозни средства на общинската администрация и звената на бюджетна издръжка при община Трън, ч
II.1.2)Основен CPV код09100000 Горива
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на горива за зареждане на моторни превозни средства, собственост и ползвани от общинска администрация в община Трън и звената на бюджетна — Общинско предприятие „Трънска гора“ и Домашен социален патронаж — гр. Трън, както и СУ „Гео Милев“ — гр. Трън, чрез използване на карти за безналично плащане.
Видовете горива и тяхното прогнозно количество:
— за автомобилен бензин А-95 Н — 22 000 л ± 20 %,
— за дизелово моторно гориво с 6 % биодизел — 66 000 л ± 20 %,
— за газ пропан-бутан — 27 000 л ± 20 %.
Доставката на горивата се осъществява чрез покупка посредством 24-часово обслужване от бензиностанциите на изпълнителя на територията на град Трън и страната съобразно необходимостта на възложителя. Доставката на горивата да се осъществява чрез използване на електронни карти за безналично плащане. Посочените количества са прогнозни и не ангажират възложителя с цялостното им усвояване при сключване на договор. Срокът за изпълнение на настоящата обществена поръчка е 2 години от сключването на дог
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове09132000 Бензин
09134200 Дизелово гориво
II.2.4)Описание на обществената поръчка: