Pakalpojumi - 94160-2022
Latvija-Rīga: Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
2022/S 036-094160
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu – sabiedriskie pakalpojumi
Iepirkuma procedūras rezultāti
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” notekūdeņu dūņu utilizācija un transportēšana
Atsauces numurs: RŪ 2021/192
II.1.2)Galvenās CPV kods
90513600 Notekūdeņu nosēdumu aizvākšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Bioloģiskās attīrīšanas stacijas “Daugavgrīva” notekūdeņu dūņu (atkritumu klasifikatora klases 190805, 190607 un 190699), kuru kvalitāte atbilst Ministru kabineta 2006.gada 02.maija noteikumiem Nr.362 "Par notekūdeņu dūņu un to kompostu izmantošanu, monitoringu un kontroli”, utilizācijas un transporta pakalpojumi saskaņā ar vispārīgās vienošanās nosacījumiem, ņemot vērā dūņu vidējos kvalitātes rādītājus.
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts: