II.1)Вид на поръчката:
Строителство.
II.2)Възлагане на поръчката:
Поръчка № 1.
Заглавие: поддръжка на електрически инсталации в сгради K1 и K2 на Европейската сметна палата.
II.2.1)Дата на възлагане на поръчката:
6.11.2014.
II.2.2)Информация относно офертите:
Брой на получените оферти: 1.
II.2.4)Предмет на поръчката:
Поддръжка на електрически инсталации в сгради K1 и K2 на Европейската сметна палата.
Поръчка № 2.
Партида № 1.
Заглавие: поддръжка на електрически инсталации в сграда K3 на Европейската сметна палата.
13.11.2014.
Поддръжка на електрически инсталации в сграда K3 на Европейската сметна палата.
Поръчка № 3.
Заглавие: разширение на системата Dorma в сграда K1.
1.10.2014.
Разширение на системата Dorma в сграда K1.
Поръчка № 4.
Заглавие: поддръжка на системата за контрол на достъпа Zeus.
8.12.2014.
Поддръжка на системата за контрол на достъпа Zeus.
II.1)Povaha zakázky:
Stavební práce.
II.2)Zadání zakázky:
Zakázka č. 1.
Název: údržba elektrických zařízení v budovách K1 a K2 Evropského účetního dvora.
II.2.1)Datum zadání zakázky:
II.2.2)Informace o nabídkách:
Počet obdržených nabídek: 1.
II.2.4)Předmět zakázky:
Údržba elektrických zařízení v budovách K1 a K2 Evropského účetního dvora.
Zakázka č. 2.
Položka č. 1
Název: údržba elektrických zařízení v budově K3 Evropského účetního dvora.
Údržba elektrických zařízení v budově K3 Evropského účetního dvora.
Zakázka č. 3.
Název: rozšíření systému Dorma v budově K1.
Rozšíření systému Dorma v budově K1.
Zakázka č. 4.
Název: údržba systému Zeus pro kontrolu přístupu.
Údržba systému Zeus pro kontrolu přístupu.
II.1)Nature of contract:
Works.
II.2)Award of contract:
Contract No 1.
Title: maintenance of electrical installations in buildings K1 and K2 of the European Court of Auditors.
II.2.1)Date of contract award:
II.2.2)Information on offers:
Number of tenders received: 1.
II.2.4)Object of the contract:
Maintenance of electrical installations in buildings K1 and K2 of the European Court of Auditors.
Contract No 2.
Lot No 1.
Title: maintenance of electrical installations in building K3 of the European Court of Auditors.
Maintenance of electrical installations in building K3 of the European Court of Auditors.
Contract No 3.
Title: extension of the Dorma system in building K1.
Extension of the Dorma system in building K1.
Contract No 4.
Title: maintenance of the Zeus access control system.
Maintenance of the Zeus access control system.
II.1)Type de marché:
Travaux.
II.2)Attribution du marché:
Marché no 1.
Intitulé: entretien des installations électriques des bâtiments K1 et K2 de la Cour des comptes européenne.
II.2.1)Date d'attribution du marché:
II.2.2)Informations sur les offres:
Nombre d'offres reçues: 1.
II.2.4)Objet du marché:
Entretien des installations électriques des bâtiments K1 et K2 de la Cour des comptes européenne.
Marché no 2.
Lot no 1.
Intitulé: entretien des installations électriques du bâtiment K3 de la Cour des comptes européenne.
Entretien des installations électriques du bâtiment K3 de la Cour des comptes européenne.
Marché no 3.
Intitulé: extension du système Dorma au bâtiment K1.
Extension du système Dorma au bâtiment K1.
Marché no 4.
Intitulé: maintenance du système de contrôle d'accès Zeus.
Maintenance du système de contrôle d'accès Zeus.
II.1)Natura contractului:
Lucrări.
II.2)Atribuirea contractului:
Contract nr. 1.
Denumire: întreţinerea instalaţiilor electrice din clădirile K1 şi K2 ale Curţii de Conturi Europene.
II.2.1)Data atribuirii contractului:
II.2.2)Informaţii privind ofertele:
Numărul de oferte primite: 1.
II.2.4)Obiectul contractului:
Întreţinerea instalaţiilor electrice din clădirile K1 şi K2 ale Curţii de Conturi Europene.
Contract nr. 2.
Lotul nr. 1.
Denumire: întreţinerea instalaţiilor electrice din clădirea K3 a Curţii de Conturi Europene.
Întreţinerea instalaţiilor electrice din clădirea K3 a Curţii de Conturi Europene.
Contract nr. 3.
Denumire: extinderea sistemului Dorma în clădirea K1.
Extinderea sistemului Dorma în clădirea K1.
Contract nr. 4.
Denumire: întreţinerea sistemului de control al accesului Zeus.
Întreţinerea sistemului de control al accesului Zeus.