Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Golfgoot (Wave Flume) voor experimenteel schaalmodelonderzoek met golven
Referentienummer: WL-WL_2020_06_pub-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden - FG11
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht is de bouw van een golfgoot op het Waterbouwkundig Laboratorium, inclusief
a) vul- en ledigingssysteem;
b) veiligheidssysteem;
c) toegangen;
d) bordessen;
e) en controleruimte voor het uitvoeren van proeven met golven.
De werken omvatten het ontwerpen en bouwen van de nieuwe goot. De levering en installatie van de golfgenerator maakt geen deel uit van deze opdracht. In de te bouwen golfgoot dient een bestaande golfgenerator geïntegreerd te worden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden - FG11
45223210 Constructiestaalbouw
42000000 Bedrijfsmachines - FG11
42130000 Kranen, afsluiters, kleppen en dergelijke
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
39299000 Glaswerk
45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren
45262400 Optrekken van staalconstructies
45262370 Aanbrengen van betonbekleding
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: