Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Stavební práce - 358300-2019
Submission deadline has been amended by:  528624-2019
Česko-Olomouc: Výstavba tramvajových tratí
2019/S 145-358300
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Stavební práce
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
II.1.2)Hlavní kód CPV
45234126 Výstavba tramvajových tratí
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je výstavba další části nové tramvajové trati a s ní spojených komunikací, chodníků, cyklostezek, parkovacích stání, zastávek městské hromadné dopravy (MHD), světelných signalizačních zařízení (SSZ), pokládek inženýrských sítí, rozvodů veřejného osvětlení (VO) a potřebných přeložek stávajících sítí, včetně dovybavení stávající trakční měnírny.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 388 057 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45233100 Stavební úpravy pro komunikace
45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí
45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch
34996000 Silniční řídící, bezpečnostní nebo signalizační zařízení
34928510 Sloupy pouličního osvětlení
II.2.4)Popis zakázky:
Pro vyloučení jakýchkoliv pochybností zadavatel výslovně upozorňuje, že předmětem veřejné zakázky nejsou vegetační a sadové úpravy.