Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aquisição de Combustíveis Rodoviários - 2023
Referentienummer: 260/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09130000 Aardolie en aardoliedistillaten
II.1.4)Korte beschrijving:
Aquisição de Combustíveis Rodoviários para as entidades do SNS - 2023
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 649 509.73 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: