Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankoop van IntelliJ-producten en bijbehorende diensten
Referentienummer: Smals-BB-001.032/2021-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
De onderhavige opdracht voor aanneming van leveringen beoogt de aankoop van IntelliJ-producten.
De onderhoud en-supportdiensten, de technische expertise en training maken ook deel uit de opdracht.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 658 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
72260000 Diensten in verband met software
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: