Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 28151-2021
Nederland-Emmen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
2021/S 013-028151
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dynamisch aankoopsysteem inhuur personeel en adviesdiensten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor het actuele overzicht van alle categorieën van de DAS "Inhuur personeel en adviesdiensten" van Drenthe College, ga naar: www.ctmsolution.nl/das/drenthecollege
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
66171000 Diensten voor financieel advies
70333000 Huisvestingsdiensten
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
73220000 Advies inzake ontwikkeling
75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
79340000 Reclame- en marketingdiensten
79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
79414000 Advies inzake personeelsbeheer
79420000 Diensten op het gebied van management
79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en „outplacement”
79993100 Faciliteitenbeheer
80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
80530000 Beroepsopleidingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: