Dodávky - 41491-2023
Submission deadline has been amended by:  71346-2023
Česko-Ostrava: Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
2023/S 015-041491
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Parafínová zalévací linka pro patologii včetně pozáručního servisu
Spisové číslo: VZ2023004
II.1.2)Hlavní kód CPV
38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
II.1.4)Stručný popis:
Účelem veřejné zakázky je vybrat dodavatele a sjednat smlouvy na dodávku parafínové zalévací linky včetně pozáručního servisu.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 438 160.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: