Dodávky - 44867-2019
Belgie-Brusel: Dodávka nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb
2019/S 021-044867
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb
Spisové číslo: OIB.02/PO/2018/058/785
II.1.2)Hlavní kód CPV
39100000 Nábytek
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této zakázky je uzavření smlouvy na: dodávku nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fornituri - 44867-2019
il-Belġju-Brussell: Provvista ta' għamara għal żoni ta' interazzjoni soċjali u forniment tal-ikel u ta' servizzi assoċjati
Avviż dwar kuntratt
Provvisti
Il-bażi ġuridika:
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta' għamara għal żoni ta' interazzjoni soċjali u forniment tal-ikel u ta' servizzi assoċjati
Numru ta' referenza: OIB.02/PO/2018/058/785
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
39100000 Għamara
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-għan ta' dan il-kuntratt huwa li jitwaqqaf kuntratt għall-provvista ta' għamara għal żoni ta' interazzjoni soċjali u forniment tal-ikel u ta' servizzi assoċjati.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Provvista ta' għamara għal żoni ta' interazzjoni soċjali u forniment tal-ikel u ta' servizzi assoċjati.
Leveringen - 44867-2019
België-Brussel: Levering van meubilair voor ontmoetings- en restauratieruimten en aanverwante diensten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering van meubilair voor ontmoetings- en restauratieruimten en aanverwante diensten
Referentienummer: OIB.02/PO/2018/058/785
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
39100000 Meubilair
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van onderhavige opdracht is de opstelling van een overeenkomst voor: de levering van meubilair voor ontmoetings- en restauratieruimten en aanverwante diensten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van meubilair voor ontmoetings- en restauratieruimten en aanverwante diensten.