II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol - Modernizace laboratorní techniky REACT-EU C1 - II.
Spisové číslo: 172/22
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka přístrojů, systémů a příslušenství a to do Ústavu lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol (1.- 6. část veřejné zakázky), do Ústavu patologie a molekulární medicíny 2. LF UK a FN Motol (7. část veřejné zakázky) a do Ústavu biologie a lékařské genetiky 2. LF UK a FN Motol (8. - 9. část veřejné zakázky), které budou dodány s veškerým příslušenstvím, bez nutností zakoupení dalších komponent.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 4 185 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
1. část - Pipety pro velkokapacitní pipetování 2 ks
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka - Pipety pro velkokapacitní pipetování 2 ks
2. část - Mrazák - 20°C 4 ks
Část č.: 2
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV42513100 Mrazící zařízení
Dodávka - Mrazák - 20°C 4 ks
3. část - Homogenizér tkání
Část č.: 3
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV38436000 Třepačky a příslušenství
Dodávka - Homogenizér tkání
4. část - Unikátní elektroforetický přístroj
Část č.: 4
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV38434000 Analyzátory
Dodávka - Unikátní elektroforetický přístroj
5. část - SW pro analýzu NGS dat vč. výkonného PC
Část č.: 5
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV30200000 Počítače
Dodávka - SW pro analýzu NGS dat vč. výkonného PC
6. část - ELISA analyzátor
Část č.: 6
Dodávka - ELISA analyzátor
7. část - Vodní lázeň s cirkulací 2 ks
Část č.: 7
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV42943000 Termostatické vodní lázně a příslušenství
Dodávka - Vodní lázeň s cirkulací 2 ks
8. část - Chladnička kombinovaná 2 ks
Část č.: 8
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV39711110 Kombinovaná chladící a mrazící zařízení
Dodávka - Chladnička kombinovaná 2 ks
9. část - Inkubátor stolní 2 ks
Část č.: 9
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33152000 Inkubátory
Dodávka - Inkubátor stolní 2 ks