Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
GFE containerbehuizing hoogbouw
Referentienummer: AL23008
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Meppel wil bovengrondse GFE-containerbehuizing aanschaffen ten behoeve van de hoogbouw in de gemeente Meppel. Hierbij nodigen wij u graag uit een offerte in te dienen voor de Europees openbare aanbesteding GFE hoogbouw.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs