Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
OLP OPONOA i.s.m. Onderwijs Inkoop Groep
Referentienummer: OLP.OIGDvW2022.10.OPONOA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39162100 Leermiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbesteding heeft betrekking op methode gebonden duurzame gebruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen) en methode gebonden verbruiksmaterialen (werkboeken, toetsboeken), methode vervangende software, alsmede op educatieve software en leerpakketten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Methodisch materiaal en software bedroeg EUR 133.018 (exclusief BTW). Leerpakketten bedroeg EUR 29.055 (exclusief BTW).