Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Leveringen - 52647-2023
België-Kortrijk: Ziekenhuisbedden
2023/S 020-052647
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst aankoop bedden, matrassen en toebehoren
Referentienummer: 2021/607
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
33192120 Ziekenhuisbedden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Aankoop bedden
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Aankoop matrassen
Perceel nr.: 2
Aankoop technologie geconnecteerde bedden
Perceel nr.: 3