Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
2023/BFB/2301 Schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire middelen
Referentienummer: 2023/BFB/2301
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire middelen
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: