Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
DINUTUXIMAB 4,5 MG/1 ML, KONCENTERÁT NA INFÚZNY ROZTOK
Referenčné číslo: 147-2022
II.1.2)Hlavný kód CPV33652000 Antineoplastické a imunomodulačné činidlá
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je liek s účinnou látkou Dinutuximab v koncentrácii 4,5 mg/1ml; koncentrát na infúzny roztok, doplnok: con inf 4,5 ml/20 mg (liek. inj. skl).
Liek je indikovaný na liečbu vysoko rizikového neuroblastómu u pacientov vo veku od 12 mesiacov, ktorým bola predtým podaná úvodná chemoterapia a dosiahli aspoň čiastočnú odpoveď, po ktorej nasledovala myeloablatívna liečba a transplantácia kmeňových buniek, ako aj u pacientov s históriou relabovaného alebo refraktérneho neuroblastómu s reziduálnou chorobou alebo bez nej.
Liečba pomocou tohto lieku sa skladá z 5 cyklov idúcich za sebou, pričom každý cyklus trvá 35 dní. Individuálna dávka sa určuje podľa telesnej plochy a celkovo má dosahovať 100 mg/m2 na cyklus.
Predpokladaná potreba uvedeného lieku na 24 mesiacov je 80 ampuliek.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 715 804.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: