Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Werken - 53109-2023
België-Hasselt: Bouwwerkzaamheden
2023/S 020-053109
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bouw van leefgroepen voor mensen met een beperking: buitenschrijnwerk
Referentienummer: AB/2023/164
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het project is gelegen in de Domherenstraat te Heusden-Zolder, naast het Domherenpark en
op de campus van VZW Stijn. De naastgelegen eigendommen behoren tot diezelfde vzw,
met een gevarieerd aanbod aan dag- en woonopvang voor gehandicapte kinderen en
volwassenen.
Het totaalproject omvat de vervangingsnieuwbouw van 3 groepswoningen voor 20
bewoners (60 totaal). Omdat de 6 huidige woningen niet meer voldoen aan de
hedendaagse eisen qua zorg, comfort en toegankelijkheid, worden deze vervangen door
projecten van gelijkaardige schaal, weliswaar met een verhoogde capaciteit en fysiek met
elkaar verbonden ten voordele van de werking.
Het totaalproject wordt verwezenlijkt in 3 fasen doormiddel van een herhalingsopdracht.
Een herhalingsopdracht houdt in dat de aanbesteder een nieuwe opdracht voor werken,
die bestaat uit de herhaling van soortgelijke werken of diensten, rechtstreeks mag gunnen
aan de opdrachtnemer van de oorspronkelijke opdracht.
De bovengrondse afbraakwerken zullen in eigen beheer worden uitgevoerd alvorens de
start der de opdracht. Ondergrondse elementen en vloerplaten werden behouden in
afwachting van de voorgestelde werkmethode (bemaling, bouwput, fasering, timing, …) en
om nutsleidingen te beschermen.
De aannemer wordt verondersteld de toestand ter plaatse te onderzoeken en de
organisatie/werking van de opdrachtgever te kennen vooraleer zijn bieding te doen.
De terreinen zijn publiek toegankelijk.