Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 53114-2023
Zobraziť úsporné zobrazenie
Slovensko-Bratislava: Signalizačné rakety, dažďové rakety, hmlové signály a pyrotechnické výrobky
2023/S 020-053114
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Pyrotechnické prostriedky
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb
Kúpa
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Vojenský útvar 5728 Martin, Muničný sklad Nováky, Duklianska 1, 97271 Nováky.
Kód NUTS SK Slovensko,SK031 Žilinský kraj
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov):
čast 1:
Prostriedok slzotvorný Teliesko CS: je prostriedok jednorazového použitia obsahujúci dymodráždivú zložku o-chlorbenzalmalononitril, s minimálnym obsahom účinnej látky 92 % (látka CS). Určený je na výcvikové účely - vytvorenie dráždivého dymu k testovaniu ochranných masiek na tesnosť v skúšobnej komore.
časť2:
Výbuška A10M je určená na vyvolanie intenzívneho svetelného a akustického efektu imitujúceho výbuchu napr. ručného granátu a pod.. Iniciácia je zabezpečená zápalnicou, na ktorej konci je škrtací zapaľovač.
Doba horenia pyrotechnického oneskorovača tvoreného zápalnicou po iniciácii zapaľovača je minimálne 5s (masková istota) s toleranciou + 5 s. Škrtač je tvorený dutinkou so škrtacou pilulou, ktorá je nalisovaná na zápalnici. Škrtač oneskorovača je chránený snímateľnou plastovou krytkou.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)
24613000 Signalizačné rakety, dažďové rakety, hmlové signály a pyrotechnické výrobky
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
II.2.2)Informácie o opciách
Opcie: nie