Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Leveren en beheren VRI-Beheercentrale
Referentienummer: 19192
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34970000 Verkeersbewakingsuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Provincie Utrecht wil in staat zijn om het verkeer nu en in de toekomst goed te kunnen blijven regelen. Een cruciale rol daarvoor is belegd in het verkeerskundig (functioneel) en technisch beheer van de verkeersregelinstallaties. Het beheer voeren we uit met behulp van een verkeersregelinstallatie beheerscentrale, kortweg VRI-BC. De VRI-BC is een van de meest essentiële systemen binnen het regionaal verkeersmanagement en smart mobility.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45316210 Installeren van verkeersbewakingsuitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang in geld is niet bekend.