II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst Inzake klein technisch en elektrisch materiaal, schilderbenodigdheden en witgoed
Referentienummer: Broeders van Liefde-2021177-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Elektrisch gereedschap, handgereedschap, kabel en draad, smeermiddelen, bevestigingsmiddelen en overige materialen;
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)44300000 Kabels, draad en aanverwante producten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Elektrotechnische materiaal, industrieel en paneelbouw, verlichting en energieverdeling;
Perceel nr.: 2
44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
Appendages/fitwerk en sanitair
Perceel nr.: 5