Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Kampen - Maaien bermen en onderhoud watergangen 2023
Referentienummer: 22.K.041
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen, te weten;
Het maaien van bermen conform bestek “W-22-15 Maaien bermen 2023”, in de gemeente Kampen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. het maaien van bermen;
b. het klepelen van bermen;
c. het verwijderen en afvoeren van maaisel.
Het onderhoud van watergangen conform bestek “W-22-16 Onderhoud watergangen 2023”, in de gemeente Kampen. Dit werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. het krozen en reinigen van waterpartijen en vijvers;
b. het maaien van slootkanten;
c. het verwijderen en afvoeren van alle bij het maaien van slootkanten vrijgekomen
maaisel van beplanting en de vrijkomende watervegetatie.
De exacte scope en het Programma van Eisen van beide percelen worden uitgevraagd middels een RAW bestek. Inschrijver is verplicht op beide percelen in te schrijven.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 700 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd:
Perceel maaien bermen en perceel onderhoud watergangen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1 - Maaien bermen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45222000 Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
45233229 Onderhoud van bermen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel 2 - Onderhoud watergangen
Perceel nr.: 2