(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 31.12.2016, 2016/S 253-465484)
Uitvoerend Agentschap voor kleine en middelgrote ondernemingen (Easme), Covent Garden 2, Karel Rogierplein 16, Office 12/012, 1210 Brussel, BELGIË. E-mail: easme-procurement@ec.europa.eu
In plaats van
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 31.12.2016, 2016/S 253-465484)
The Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises (EASME), Covent Garden 2, place Charles Rogier 16, Office 12/012, 1210 Brussels, BELGIUM. E-mail: easme-procurement@ec.europa.eu
Instead of