Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytování bankovních služeb.
Spisové číslo: OC/EFSA/FIN/2017/01.
II.1.2)Hlavní kód CPV66110000 Bankovnictví
II.1.4)Stručný popis:
Tato výzva k podání nabídek má za cíl uzavření přímé smlouvy na služby s 1 bankou splňující SEPA, přičemž bude otevřeno několik běžných účtů v eurech na provádění jeho plateb.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: