Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Provozní leasing na deset osobních vozidel s motorem na palivové články
II.1.2)Hlavní kód CPV34110000 Osobní vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Evropský parlament plánuje s ohledem na podporu a zkoumání všech druhů dopravy šetrných k životnímu prostředí, zejména prostřednictvím rozvoje svého služebního vozového parku poslanců, zadat veřejnou zakázku na pronájem deseti osobních vozidel s motorem na palivové články. Maximální doba trvání zakázky bude 48 měsíců.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Pronájem 10 vozidel s motorem na palivové články na dobu 48 měsíců. Vozidla pro přepravu cestujících Evropského parlamentu obvykle ujedou 15 000–30 000 km ročně.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Operativni zakup deset putničkih vozila s motorom sa sustavom gorivih članaka
II.1.2)Glavna CPV oznaka34110000 Osobni automobili
II.1.4)Kratak opis:
U cilju promicanja i istraživanja svih vrsta ekološki prihvatljivih oblika prijevoza razvojem, posebice, njegove uslužne flote za zastupnike, Europski parlament planira dodijeliti javni ugovor za zakup deset osobnih vozila s motorom sa sustavom gorivih članaka. Najduže trajanje ugovora bit će 48 mjeseci.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Zakup deset vozila s motorom sa sustavom gorivih članaka na razdoblje od 48 mjeseci. Vozila u službi prijevoza putnika Europskog parlamenta obično prođu 15 000-30 000 km godišnje.
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Leasing operativo di dieci veicoli passeggeri con motore a celle a combustibile
II.1.2)Codice CPV principale34110000 Autovetture per trasporto passeggeri
II.1.4)Breve descrizione:
Al fine di promuovere e prendere in esame tutti i tipi di trasporti rispettosi dell'ambiente, sviluppando, in particolare, il parco di veicoli di servizio per i deputati, il Parlamento europeo intende aggiudicare un appalto pubblico per il leasing di dieci veicoli passeggeri con motore a celle a combustibile. La durata massima del contratto sarà di 48 mesi.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Leasing di 10 veicoli con motore a celle a combustibile per un periodo di 48 mesi. I veicoli del servizio di trasporto passeggeri del Parlamento europeo percorrono in genere 15 000-30 000 km all'anno.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dešimties keleivinių transporto priemonių su kuro elementų varikliu išperkamoji nuoma
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34110000 Keleiviniai automobiliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Siekdamas skatinti ir tirti visų rūšių aplinką tausojantį transportą, pirmiausia plėtodamas savo paslaugų parką nariams, Europos Parlamentas planuoja sudaryti viešojo pirkimo sutartį dėl dešimties keleivinių transporto priemonių su kuro elementų varikliais nuomos. Ilgiausia sutarties trukmė – 48 mėnesiai.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
10 transporto priemonių su kuro elementų varikliais išperkamoji nuoma 48 mėnesius. Europos Parlamento transporto paslaugų transporto priemonėmis paprastai nuvažiuojama 15 000–30 000 km per metus.