Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Vernieuwbouw Marnix College
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht omvat alle ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de (ver)nieuwbouw van het gebouw en bijbehorend terrein. Er is dus sprake van Total Engineering waarbij zowel de architectonische, bouwkundige en constructieve alsmede de bouwfysische en installatietechnische ontwerp- en advieswerkzaamheden tot de Opdracht behoren. De exacte invulling van de voorgenomen opdracht en de voorwaarden, waaronder deze worden uitgevoerd, worden in de gunningsfase gecommuniceerd.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71327000 Ontwerpen van draagconstructies
71323200 Ontwerpen van installaties
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De architectonische, bouwkundige, bouwfysische, installatietechnische en constructieve ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van de vernieuwbouw en het bijbehorende terrein van het Marnix College te Ede.