Dodávky - 111025-2021
Česko-Praha: Ploché monitory
2021/S 045-111025
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy výpočetní techniky_Únor_01/2021
Spisové číslo: DNS_2_1_2021
II.1.2)Hlavní kód CPV
30231310 Ploché monitory
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky. Blíže viz zadávací podmínky.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: