Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ICT beheerdiensten en ICT netwerkcomponenten.
Referentienummer: 3794
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanbestedende dienst wenst de inrichting van de ICT infrastructuur (systeemintegratie), ICT beheerdiensten, het leveren van ICT netwerkcomponenten, additionele toebehoren en hieraan gerelateerde dienstverlening voor de nieuwbouwlocatie inclusief het leveren van ICT beheerdiensten en ICT netwerkcomponenten voor de bestaande locaties in de markt te zetten. De STC-Group wenst met deze aanbesteding de kwalitatief beste partij te contracteren, tegen de best mogelijke voorwaarden en tegen zo laag mogelijke kosten.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang bestaat enerzijds uit de gewenste diensten en leveringen ten behoeve van de nieuwbouwlocatie. Vooralsnog wordt uitgegaan van ca. 1 700 poorten en ca. 800 VDI werkplekken. Anderzijds bestaat de omvang uit de jaarlijkse afname. Per jaar besteed de aanbestedende dienst ongeveer 400 000 EUR aan ICT beheerdiensten en ICT netwerkcomponenten. Het is de verwachting dat de komende vier (4) jaar dit bedrag ongeveer hetzelfde blijft. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Er wordt geen afnamegarantie gegeven.
De omvang van de aanbesteding is geraamd op basis van de bestaande situatie. In de looptijd van de raamovereenkomst kunnen zich ontwikkelingen voordoen als gevolg van bijvoorbeeld nieuwe inzichten, de introductie van nieuwe technologieën of wijzigingen in het takenpakket van STC-Group. Deze ontwikkelingen kunnen gevolgen hebben voor de afname van de bedoelde goederen en dienstverlening. Dit mag geen invloed hebben om de overeengekomen tarieven, kwaliteit en voorwaa...