Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tool voor de analyse en het beheer van de firewall security policies (Algosec)
Referentienummer: Smals-BB-001.008/2021_-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie32420000 Netwerkuitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht beoogt een raamovereenkomst voor de levering van Algosec-appliances en -licenties.
De support- en de aanverwante onderhoudsdiensten, de technische expertise- en vormingsdiensten maken eveneens deel uit
van de opdracht.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48000000 Software en informatiesystemen
72500000 Informaticadiensten
79632000 Personeelsopleidingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze opdracht beoogt een raamovereenkomst voor de levering
van Algosecappliancesen -licenties.De support- en de aanverwante
onderhoudsdiensten,de technische expertise- en vormingsdiensten maken
eveneens deel uit van de opdracht.