Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rozvoj dostupnosti pobytových služeb pro osoby s postižením v lokalitě Hradec Králové - dodávka elektrických polohovacích lůžek
Spisové číslo: CIRI/2023/071
II.1.2)Hlavní kód CPV33192100 Lůžka pro použití ve zdravotnictví
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace elektrických polohovacích lůžek dle technické specifikace předložené zadavatelem a poskytnutí souvisejících služeb a dodávek v rámci realizace projektu Rozvoj dostupnosti pobytových služeb pro osoby s postižením v lokalitě Hradec Králové.